Bifolding Doors

BI-FOLDING DOORS

Drzwi harmonijkowe Bi-folding Doors to drzwi, które sprawią, że poczujesz się jakbyś siedział w ogrodzie. Dzięki swobodzie składania pozwalają na wygospodorowanie dużej przestrzeni. Bardzo często wykorzystywane są w kawiarniach, restauracjach. Mogą również posłużyć jako ściana działowa do połączenia dwóch pomieszczeń w jedną całość w dosłownie kilka sekund. Drzwi harmonijkowe Bi-folding Doors sprawdzą się rewelacyjnie wszędzie, tam gdzie zależy Ci na otwarciu przestrzeni na świat zewnętrzny.

Drzwi harmonijkowe drewniane Bi-folding Doors wykonane są z wysokiej jakości, ponadczasowego drewna dębowego, egzotycznego meranti albo drewna sosnowego. Dostępne są w wielu kolorach i niemal dowolnej formie. Wspaniale współgrać będą z wyjściem z salonu na ogród lub ukwieconą okolicę Twojego lokalu, czyli wszędzie tam gdzie wnętrze chcesz spójnie połączyć z otaczającą go naturą.

Liczne koncepcje i rozwiązania technologiczne sprawiają, że drzwi przesuwne Bi-folding nadają się praktycznie do każdego wnętrza i stylu zewnętrznego. Najprostszym i najpopularniejszym wyborem są drzwi z progiem drewnianym co gwarantuje maksymalną szczelność i izolacyjność cieplną. Mniej popularne są drzwi z progiem aluminiowym. Taki rodzaj progu zalecany jest raczej w domach, w których mieszkają dzieci, osoby starsze oraz niepełnosprawne, gdyż taki rodzaj progu ułatwia przemieszczanie się przez drzwi.

GALERIA ZDJĘĆ