Współpraca

WSPÓŁPRACA

Co zyskasz Ty i Twoja firma wybierając International Windows Group Sp. z o.o.

• Zaoszczędzisz czas
Całą stolarkę otworową zamówisz w 1 miejscu. Wszystkim zajmie się Twój opiekun klienta, a Ty będziesz miał czas na rozwijanie swojego biznesu.

• Niższe koszty transportu
Zadbamy o logistykę i transport, gwarantujący bezpieczną oraz terminową dostawę. Dostarczamy okna do Londynu.

• Gwarancja w 1 miejscu
Proces składania zgłoszenia w ramach gwarancji ograniczony jest do minimum i jednej firmy. Ty składasz wniosek, resztą zajmiemy się my.

• Najlepsze ceny
Wiemy, który z producentów ma dany towar w najlepszej cenie. Dzięki temu wiesz, że kupisz na konkurencyjnych warunkach – nawet do 30% taniej.

Polityka firmy International Windows Group Sp. z o.o. zakłada dynamiczny rozwój sprzedaży. Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem z nami współpracy prosimy o wypełnienie formularza +48 25 787 7777

Dodaj załącznik:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez International Windows Group Sp. z o.o. w celach kontaktowych, w związku z przesłaną przeze mnie wiadomością.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 ) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 ) w celach marketingowych przez International Windows Group Sp. zo.o. i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.