Sliding Doors

SLIDING DOORS

Drzwi przesuwne Sliding Doors to idealny wybór dla miłośników przyrody i tych, którzy uwielbiają obcować z naturą każdego dnia. Olbrzymie, przeszklone powierzchnie skrzydeł (nawet do 6 metrów szerokości) sprawiają, że do środka wpada maksymalna, dostępna ilość światła dziennego. Dodatkowy atutem drzwi Sliding Doors jest wysokiej jakości uszczelnienie, które skutecznie chroni przed złymi warunkami atmosferycznymi typu opady, hałas i wiatr. Zaletą tego typu drzwi jest niski próg co sprawia komfort przy przemieszczaniu się po domu.

Drzwi przesuwne Sliding Doors, są bardzo łatwe w obsłudze.Drzewo jest doskonałym produktem do produkcji takich drzwi. Drzewo nadaje naturalny ekologiczny klimat i reguluje wilgoć.

Drzwi przesuwne Sliding Doors otwierane na zewnątrz , wykorzystywane jako wyjście na taras czy do ogrodu, ale także jako atrakcyjny i praktyczny podział domu. Główne zastosowanie znajdują w miejscach, gdzie nie możemy sobie pozwolić na zamknięcie przestrzeni elementem stałym. Niewątpliwym atutem tego typu drzwi  jest możliwość otwarcia całej przestrzeni przejścia

GALERIA ZDJĘĆ