Okna Casement

OKNA TYPU CASEMENT

International Windows Group jako producent angielskich okien typu casement windows oferuje nowoczesne rozwiązania, które z pewnością zadowolą każdego klienta. Timber casement windows to okna drewniane otwierane na zewnątrz. To zapewnia nie tylko wygodę użytkowania, ale i duże możliwości aranżacyjne. Roztwieranie skrzydeł okien wooden casement windows na zewnątrz sprawia, że nie musimy troszczyć się o przedmioty ustawione dekoracyjnie na parapecie, które w żaden sposób nie zostaną uszkodzone. Dzięki takiemu sposobowi otwierania okien timber casement windows uzyskujemy także łatwy dostęp do szyby z obu stron, co jest zdecydowaną zaletą podczas mycia okien, które będzie teraz szybkie i bezproblemowe.

Przy produkcji drewnianych okien hardwood casement windows wykorzystujemy surowiec najwyższej jakości, co przekłada się na wytrzymałość i trwałość uzyskanych wyrobów. W naszej ofercie znajdują się wysokiej klasy tradycyjne okna angielskie timber casement windows, jak i rozwiązania uwzględniające indywidualne potrzeby Klientów.

1. FLUSH WINDOWS CASEMENT

Okna Flush Casement Windows to tradycyjne okna angielskie, które otwierane są na zewnątrz. Sposób otwarcia tych okien to typy : rozwierne, uchylne, rozwierno-uchylne. Skrzydła okienne przymocowane są do ramy za pomocą jednego lub więcej zawiasów. Są one zawieszone na skrzydle i mogą albo przesuwać się do wewnątrz, albo na zewnątrz, w zależności od pożądanego stylu.Są idealne do zapewnienia pełnej wentylacji, światła i są niezwykle łatwe w czyszczeniu. Okna typu “flush” charakteryzują się skrzydłami zbliżonymi do ramy i wykończonymi w jednej płaszczyźnie z powierzchnią okna i jego ramy.

Przykład wizualny okna Flush Casement

2. TILT AND TURN WINDOWS (Europejskie) - DJ68

Dwufunkcyjny mechanizm umożliwia otwieranie i przekręcanie okien na dwa sposoby. Jest to system otwierany do środka. Mogą być całkowicie otwierane do wewnątrz od strony, zapewniając swobodny widok i łatwy dostęp do obu stron w celu czyszczenia, a także mogą być przechylone do wewnątrz u góry, aby umożliwić skuteczną wentylację. Ten rodzaj okien zapewnia również doskonałą ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Okna tilt and turn International Windows Group są łatwe w obsłudze dzięki trzyczęściowemu uchwytowi. Nasze okna tilt and turn są w pełni zgodne z przepisami przeciwpożarowymi.

Przykład wizualny okna Tilt and Turn

AKCESORIA

GALERIA ZDJĘĆ