Okna Sash

OKNA TYPU SASH

Wśród rozwiązań cieszących się dużą popularnością u Klientów wymienić można drewniane sash windows. Wyroby tego typu timber sliding sash windows działają w systemie przesuwnym góra-dół. Stanowi to zdecydowaną zaletę, gdyż pozwala na zaoszczędzenie przestrzeni użytkowej wewnątrz pomieszczenia. Napęd skrzydeł tych okien traditional sash windows wspomagany jest poprzez ciężarki lub sprężyny umieszczone odpowiednio po bokach skrzydeł, co umożliwia otwieranie okna bez konieczności użycia nadmiernej siły.

Nasza oferta obfituje w okna przesuwne wykonane w stylu angielskim traditional sash windows, które sprawdzają się doskonale zarówno w domach, jak i w budynkach użyteczności publicznej. Dzięki naszym oknom timber box sash windows budynek zyskuje niepowtarzalny i wyjątkowy klimat, a jego elewacja przyciąga uwagę każdego przechodnia. Wysoka jakość drewna użytego do produkcji okien wooden sash windows zapewnia im wytrzymałość oraz trwałość, co przełoży się na bezproblemowe użytkowanie przez długie lata.

1. Tradycyjny Sash Windows Box na ciężarkach 

Tradycyjne “skrzydło okienne” działa poprzez odwrócenie wagi skrzydła do ciężarków przymocowanych do przewodu i przechodzenie przez koło pasowe.Te ciężary (na ogół ołów, stal lub żeliwo) poruszają się w górę i w dół w pudełku ukrytym w ramie okiennej, stąd nazwa “skrzydła okienne” W celu uniknięcia kolizji ciężarów często jest zawieszone w pudełku listwa dystansowa .Dostęp do wag jest za pomocą wyjmowanych kieszeni, zwykle przecinanych do wnętrza okładziny.

2. Sash Windows na sprężynach 

Ogólnie wygląd i funkcjonalność tradycyjnego “okna skrzydłowego”, ale używa naprężeń sprężynowych, aby płynnie przesuwać skrzydła w górę iw dół. Idealna do nowych konstrukcji lub renowacji, doskonała do łatwego i wydajnego przekształcania istniejących okien w mechanizm wagi dzięki szerokiemu zakresowi wag i wspornikom mocującym. Spiralne standardowe wagi zapewniają regulowane naprężenie.Utrata wagi i waga tułowia są wstępnie naprężone, aby spełnić Twoje wymagania.

AKCESORIA

GALERIA ZDJĘĆ