Kontakt

Kontakt do firmy

International Windows Group Sp. z o.o.

ul. Targowa 16
08-304 Jabłonna Lacka, woj. mazowieckie
Polska
+48 25 787 7777
biuro@internationalwindows.pl

REGON
364017116

KRS
0000608555

NIP
8231661013

Informacje o nas

Jesteśmy producentem drzwi i angielskich okien drewnianych wooden windows. Produkcja nasza przez lata zyskała uznanie wśród wielu klientów w Polsce i za granicą. Przez nasze okna timber windows można patrzeć w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu a także w Londynie, Paryżu i Mediolanie.
Nasze okna hardwood windows zyskały wielką popularność dzięki starannemu wykonaniu i niespotykanej u konkurencji trwałości. To dlatego proponowane przez nas rozwiązania sash windows, casement windows cieszą się takim zainteresowaniem u klientów z całego świata.
Wszystko to osiągnęliśmy dzięki temu, że stolarka jest nie tylko naszą pracą, jest też naszą pasją. Każde zlecenie, każde okno i każde drzwi traktujemy indywidualnie i podchodzimy do niego jak do dzieła sztuki. W ten sposób powstają wysokiej klasy angielskie okna drewniane.
Zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące nasze oferty okien drewnianych traditional sash windows.

Formularz kontaktowy

Dodaj załącznik:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez International Windows Group Sp. z o.o. w celach kontaktowych, w związku z przesłaną przeze mnie wiadomością.