Historia

HISTORIA FIRMY

Wooden Sash Windows
fabryka okien jablonna lacka

STOLARKA DREWNIANA

 

International Windows Group Spółka z o.o. jest firmą rodzinną stworzoną przez dwóch braci, która jest wieloletnim producentem drewnianych okien sash windows, casement windows oraz drzwi drewnianych french doors, single doors, front doors, sliding doors, bifolding doors. W sprzedaży posiadamy: okna skrzynkowe box sash windows, okna skandynawskie, okna otwierane na zewnątrz casement windows, okna: okrągłe, owalne oraz w każdym innym dowolnym kształcie zaproponowanym przez Klienta; drzwi ogrodowe french doors oraz drzwi zewnętrzne front door oraz wszystkie typy okien europejskich. Nowoczesne technologie, które wprowadzamy do naszej firmy regularnie już od kilku lat, pozwalają nam zagwarantować państwu wysoką jakość świadczonych usług.

Drewniane okna angielskie wooden windows znajdujące się w naszej ofercie produkowane są z najwyższej klasy materiałów, w oparciu o innowacyjne technologie dostępne na rynku oraz przy użyciu maszyn i narzędzi uznanych producentów. Dzięki doświadczeniu naszych pracowników, którzy od lat działają w International Windows, możemy zaprezentować Klientom okna hardwood windows (meranti lub dab) oraz soft wood windows (sosna) najlepszej jakości. Inwestując w park maszynowy i unowocześniając go, możemy zagwarantować państwu szeroki asortyment świadczonych usług oraz wprowadzać do oferty nowe produkty takie jak timber sash windows i timber casement windows. Ponadto dzięki wieloletniej pracy i posiadanej wiedzy możemy zadbać nawet o najbardziej wymagającego klienta. Naszą PASJĄ jest produkowanie i tworzenie nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań, a nasze angielskie okna drewniane traditional sash windows i traditional casement windows to Majstersztyk Stolarki. 

Nasza firma specjalizuje się także w rekonstrukcji stolarki zabytkowej. Umożliwiają nam to zdobyte uprawnienia oraz kierownictwo do wykonywania i nadzorowania okien w obiektach zabytkowych Centrum Londynu wpisanych do rejestru zabytków. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wprowadziliśmy do swojej oferty okna, które stanowią wierną replikę okien skrzynkowych box sash windows oraz casement windows znajdujących się w zabytkowych kamienicach. To z pewnością doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie tradycję i klasykę.

Wyroby drewniane timber windows cechuje oryginalność, elegancja oraz ich niepowtarzalność. Naszym klientom staramy się zaoferować przystępne ceny oraz elastyczność w ich negocjacjach. Ponadto produkując szczelne okna drewniane sash windows i casement windows, podnosimy komfort życia naszych Klientów. Proponowane przez nas okna odznaczają się wyjątkowym komfortem użytkowania.

STOLARKA ALUMINIOWA

 

International Windows Group Sp. z o.o. od roku 2018 jest również producentem stolarki aluminiowej. Oferujemy szeroki zakres aluminiowych systemów okiennych i systemów drzwiowych. Do produkcji okien i drzwi używamy najwyższej jakości materiałów aluminium. Możliwość wyboru pomiędzy różnymi grubościami profilu, kształtu czy sposobu otwierania. Nie ma znaczenia czy mają być zewnętrzne czy wewnętrzne, przesuwne czy otwierane klasycznie. Produkujemy aluminiowe okna casement windows oraz aluminiowe drzwi Bi-folding Doors (harmonijka) oraz Sliding Doors (przesuwne). Podejmiemy się każdego projektu.

Okna aluminiowe charakteryzują się przede wszystkim niewielką wagą i bardzo dużą wytrzymałością. Aluminium jest materiałem niezwykle podatnym na formowanie, możliwe jest więc tworzenie okien w łukach lub nietypowych kształtach. Dzięki dużej wytrzymałości i stabilności można stworzyć niepowatarzalne okna z pełnym widokiem. Pielęgnacja okien aluminiowych jest niezwykle prosta. Wystarczy przetrzeć je raz na kilka miesięcy wodą z dodatkiem środka myjącego niezawierającego octu lub innego kwasu. Okna aluminiowe najczęściej spotykane są w budynkach nowoczesnych, gdzie doskonale komponują się z prostą architekturą i jednolitą kolorystyką elewacji. Stolarka aluminiowa ma również wiele zalet użytkowych, które docenią szczególnie osoby, dla których priorytetem jest duża powierzchnia przeszkleń w pomieszczeniach.
Nasze okna aluminiowe produkujemy na najlepszych profilach renomowanych firm takich jak Aliplast i Aluprof.

Dodatkowo udzielamy Państwu 10-letniej gwarancji na produkowane przez naszą firmę drewniane okna traditional sliding sash windows, casement windows oraz french doors oraz aluminiowe okna casement windows i aluminiowe drzwi harmonijkowe Bi-folding Doors oraz aluminiowe drzwi składane Sliding Doors, co jednocześnie świadczy także o ich wysokiej jakości. Tworząc naszą ofertę, staramy się uwzględniać Państwa oczekiwania i potrzeby. Wierzymy, iż obdarzając nas swoim zaufaniem, dołączą Państwo także do grona naszych zadowolonych Klientów. Nasi Klienci mogą bowiem zawsze liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Produkując okna i drzwi drewniane timber windows i doors oraz aluminiowe okna casement windows i aluminiowe drzwi Bi-folding Doors i Sliding Doors stawiamy przede wszystkim na:
JAKOŚĆ, TERMIN, KOMFORT, BEZPIECZEŃSTWO I ZADOWOLENIE KLIENTA.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy. International Windows Group sp z o.o.

Posiadamy własną flotę logistyczną, dzięki której dostarczamy okna w różne zakątki Wielkiej Brytanii. Gwarantujemy stałe dostawy do Londynu, gdzie mamy swojego partnera biznesowego. Transport do Londynu w strefie M25 jest w cenie okien. Jeśli klient jest poza strefą M25 prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

Oprócz krótkiego czasu realizacji zamówień równie ważnym elementem dla Naszych klientów jest czas dostawy. Dlatego dokładamy wszelkich starań by czas dostarczenia Naszych okien drewnianych oraz drzwi był jak najkrótszy i odbywał się w określonym z klientem terminie.

Jesteśmy bardzo elastyczni i potrafimy dostosować się do potrzeb i wymagań klienta. Dzięki Naszej usłudze transportowej klient zaoszczędza czas i może spokojnie zająć się swoimi sprawami.

WŁASNA FLOTA

Producent drewnianych okien
Samochód International Windows

- DLA NAS NAJWAŻNIEJSZY JEST KLIENT -

darmowa wycena

TRZYMAMY SIĘ ZASAD :

windows brown