Stolarnia

NASZA STOLARNIA

Posiadamy najnowocześniejszy park maszynowy

FELDER-FORMAT 4

Jesteśmy jedyną firmą we wschodniej części Polski, która pracuje na tak nowoczesnych maszynach. Ciągle inwestujemy w park maszynowy i tym samym ciągle go unowocześniamy. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu szeroki asortyment świadczonych usług oraz wprowadzać do oferty nowe produkty. Pracujemy na maszynach renomowanej firmy Felder-Format 4. W dzisiejszym czasach, aby pozostać konkurencyjnym drzewo musi zostać perfekcyjnie obrobione na wszystkich etapach. Naszą pasją jest produkowanie i tworzenie nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań. Nasze drewniane okna sash, casement windows oraz drzwi drewniane : french doors, front doors, bi-folding doors i sliding doors są wykonane na najwyższym poziomie i z najwyższą dokładnością.

 

Do profesjonalnej obróbki drzewa wykorzystujemy:

  • szlifierki szerokotaśmowe
  • pilarko-frezarka
  • grubiarka
  • pilarka taśmowa
  • wyrówniarki
  • urządzenia posuwne
  • pilarka formatowa

NOWOCZESNY PARK MASZYNOWY

Maszyny firmy FELDER- FORMAT 4

Mimo rosnących wyzwań kładziemy nacisk na jakość i precyzję. Nowoczesne technologie wytwarzania oraz surowe standardy przy produkcji gwarantują precyzję oraz najlepszą jakość wykonania. Wraz z konstruktywnymi technologiami ciągle wyznaczamy nowe standardy a za sprawą marki Felder Format 4 udaje nam się spełniać indywidualne wymogi stawiane przez klienta.

Dzięki nowoczesnym maszynom praca staje się o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza

Perfekcyjna obróbka drzewa wykonana na nowoczesnych maszynach pozwala na oszczędzenie czasu i perfekcyjne doprecyzowanie każdego szczegółu nawet dla najbardziej wymagających klientów.

stolarka okienna

Niezwykła precyzja

Inwestując w park maszynowy i unowocześniając go możemy zagwarantować Państwu szeroki asortyment świadczonych usług oraz wprowadzać do oferty nowe produkty.

Innowacyjne i konstruktywne technologie firmy FELDER – FORMAT 4 pozwalają Nam na dopasowanie różnych konstrukcji pod indywidualne zapotrzebowanie klienta. Dzięki specjalistycznym maszynom produkt jest perfekcyjnie obrobiony.

TAK WYGLĄDA NASZA STOLARNIA